Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejscy urzędnicy przeniosą się do nowego biurowca w centrum Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2019 r. o 07:03 Powrót do artykułu
Ubogacanko troszkę się opóźniło, ale doktorek-kombinatorek zawsze dotrzymuje słowa danego deweloperom.
 Ludzie kartelu mają swój "honor".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto prywatne. Umowa podpisana została zapewne przez osobę, której upoważnienie było wśród całej masy zakwestionowanych przez NIK.
 Nieważne. Co się liczy, to dewelo-rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byla miejska dzialka tam gdzie stoi budynek oriona. Mozna bylo zbudowac biurowiec w kredycie i zamiast placic 3 mln rocznie za wynajem placic za swoje. Poza tym budowa nowego budynku zwykle trwa 2 lata. Dlaczego umowa wynajmu jest zawarta na 6 lat?? A w drugim budynku na 10 lat??!! Komu służą władze miasta z PO ? Biznesmenom czy mieszkancom?!!
 Na te pytania każdy myślący znajdzie łatwo odPOwiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na to tylko jeden sposob. Komu sie nie podoba ten układ i prywata  w Lublinie powinien sie wymeldowac i zameldowac gdzies w rodzinnym miescie albo przeniesc dzialalnosc  do innego miasta. Tym sposobem nie bedzie placil tu podatkow i odetnie tą mafie choć czesciowo od finansowania. To jedyna skuteczna forma protestu.
 Nie trzeba nawet specjalnie zachęcać do tej formy protestu. Ten proces odbywa się naturalnie i będzie przyspieszać. Ludzie głosują nogami, bo polityka fundowania fortun oligarchii przy użyciu pieniędzy podatników ma krótkie nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dewelo-rozwój to słowo klucz dzięki któremu pisowskie burki nie wchodzą sobie w drogę, w ten sposób jeden burek oznacza swój teren i informuje drugiego że ten albo się grzecznie dołącza i skowyczy w ten sam sposób albo stoi z boku i tylko podziwia radosną twórczość tego pierwszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowce same sobie pisza i odpisuja - urocze.
  • Wszędzie "te pisowce". Czy także pod kołdrą z waszymi żonami / konkubinami / kochankami?
  • Sprawdźcie jeszcze szafy, strychy, piwnice i inne zakamarki. Kosmici mogli się tam ukryć.
  • Mam dla was dobrą wiadomość: omamy da się leczyć - podobno (choć z wami nic nie wiadomo).
 Siedzi paru osobników od 7, czasem 6 rano i napierdzielaja komentarze kopiuj - wklej od paru lat pod każdym watkiem jaki sie tylko ukaże o Żuku. Już wiem to nie pisowce - to ci z peselu, konfederaci i żydostwo. Zawsze wiedziałem, że coś jest nie tak i ta farma trolli dotowana z publicznej kasy to wymysł lewactwa i wrogów ojczyzny-  dzieki miszczu za otwarcie oczu. Prowadz nas o wielki swetrze ku prawdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na to tylko jeden sposob. Komu sie nie podoba ten układ i prywata  w Lublinie powinien sie wymeldowac i zameldowac gdzies w rodzinnym miescie albo przeniesc dzialalnosc  do innego miasta. Tym sposobem nie bedzie placil tu podatkow i odetnie tą mafie choć czesciowo od finansowania. To jedyna skuteczna forma protestu.
Nie trzeba nawet specjalnie zachęcać do tej formy protestu. Ten proces odbywa się naturalnie i będzie przyspieszać. Ludzie głosują nogami, bo polityka fundowania fortun oligarchii przy użyciu pieniędzy podatników ma krótkie nogi.
 To już wiem skad ten nagły wzrost Polakow emigrujacych z kraju, gdy pis dwa razy doszedł do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo wątków o pisowskich trolach itp bicia piany, przez którą  pominelismy watek telefoni 5G. Ta ma zrewolucjonizowac sposób  kontaktowania się mieszkańców z urzędami, w tym UM Lublin. Efekt może być podobny  do tego co nastąpiło po rewolucji central telefonicznych, w wyniku której w Polsce stoją  puste gmachy takie jak centrala przy Chocki.  Czy UM przeanalizowal możliwości wprowadzenia kontaktów z mieszkańcami online i jak to może wpłynąć na zmniejszenie powierzchni potrzebnej do obsługi spotkań urzędników z petentami? Pytam poważnie.
 Poziom technologii nie ma absolutnie żadnej negatywnej korelacji z ilością zatrudnionych urzędników. Każdy włodarz o mentalności sułtana po prostu wraz upływem czasu buduje wokół swoje osoby coraz większy "dwór" złożony z wiernych sług, na których potrzeby najmuje kolejne pałace od "wezyrów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej stawiaj te minusiki przy postach, bo cię zwolnię z naszej farmy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłych zatrudniają "szpeców" w tym Pisie. Szczególnie jeden troll przykuwa uwagę- ten co w każdym kolejnym wpisie rąbie jak potłuczony o dewelo-rozwoju, dewelo-cwaniakach, ubogacaniu korporacji, Detroit i Zuniu. Kurwa powiem szczerze, jak żyję, tak nie widziałem równie błyskotliwej persony. Codziennie w sposób wybitnie uporczywy wrzuca komentarze z tymi samymi słówkami, widać nie lubi się ani wysilać ani przemęczać, choć nie można wykluczyć, że efekt wybitnie ograniczonego i niezbyt lotnego umysłu. Ale w Pisie chyba takich niezbyt rozgarniętych lubią- wykona bez zbędnych pytań każdy rozkaz i nieważne czy będzie trzeba pisać cały dzień komentarze w internecie czy wieszać przed wyborami banery wyżej postawionym towarzyszom z partii.
 też jestem fanem tego trolla, muszę podejść do biura poselskiego PiS i zapytać czy przypadkiem nie sprzedają koszulek z podbizną tego tytana intelektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim PiS-ie chyba dalej panuje mylne przekonanie, że do wygrania wyborów samorządowych wystarczy odpowiednia liczba internetowych trolli karmiących ciemny lud hejtem i propagandą. Nie tędy droga panowie, nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kompletnie nie rozumiem co boli w tym wypadku tych pisowskich tłuków co tak zajadle krytykują pomysł z nowym biurowcem? że zamiast płacić 5 mln rocznie za wynajem lokali w dwudziestu kilku lokalizacjach, miasto zapłaci 2 czy 3 mln? że zamiast dwudziestu kilku lokalizacji będą dwie? a może zawiść i zazdrość nie pozwala przejść obojętnie obok faktu, że ten co zbudował zarobi na wynajmie? kupił działkę, zbudował biurowiec i zarobi, mógł to zrobić każdy z was, trzeba było wystartować w przetargu i przebić najwyższą ofertę
 a co ma boleć? boli to że rządzi znienawidzony Żuk a nie żaden namistnik prezesa co powoduje że dostęp do lokalnego koryta jest mocno ograniczony i nie ma gdzie upychać tych wszytkich wygłodniałych biernych miernych ale wiernych pisiewiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim 5G wejdzie na dobre do Polski i wkroczy do urzędów, to temu nowemu biurowcowi strzeli 10 lat albo i więcej. Póki co to melodia przyszłości i ja bym sobie takimi problemami głowy nie zawracał.
Już dzisiaj wymiana dowodu rejestracyjnego samochodu zajmuje mi  dwa 20 minutowe pobyty w urzedzie Ursynów, które umawiam co do dnia, godziny i minuty przez internet. Urząd  znajduje sie przy wyjściu ze stacji metra Natolin. Tylko nie piszcie, że w Lublinie nie ma metra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubogacanko troszkę się opóźniło, ale doktorek-kombinatorek zawsze dotrzymuje słowa danego deweloperom.
Ludzie kartelu mają swój "honor".
 Ale srebrna to rysa na pieknym życiorysie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało się jeszcze don orione nachapał na bankach ziemi, które skomunikował mu swego czasu don zuccone przedłużając aleję JPII?
Niektórym apetyty rosną w miarę jedzenia.
Utrwalają swoją okupację ekonomiczną, PÓki ich reprezentacja w rathausie ma przewagę.
Podobno jak ktos pisze "pó" z dużej to jest pedałem. Czy to prawda, prosze o poważne odpowiedzi.
Za taką "mowę nienawiści" mogą zwolnić z Ratusza. Proponuję uważać na język.
Dewelo-doktorek zaakceptuje KAŻDĄ ideologię (w tym np. homofobię/LGBT, religijność/ateizm itd.), jeśli można się nią w danym momencie posłużyć do celów wspierania dewelo-rozwoju.
Chyba sie trollom skończyły argumenty, bo zaczynaja swoje upodobania seksualne wymieniać.
 To wesoło jest na tej farmie,maja tam jakies zwierzatka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak codziennie nie dodam na Dzienniku Wschodnim 200 komentarzy ze słówkiem "dewelo-rozwój" to mnie zwolnią !!! I co ja wtedy pocznę??? Będę kopał rowy??? Przecież zostałem stworzony do wyższych rzeczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc Na skraju otchlani, kilkakrotnie oszukany, stracilem wszelka nadzieje, poniewaz chcialem pozyczki w wysokosci 50 000 zlotych. Ale slyszalem o pani ANNA CHROMA Na poczatku bylem troche podejrzliwy, ale po róznych bezpiecznych procedurach dla nas obu, w koncu otrzymalem wniosek o pozyczke na moim koncie w ciagu 24 godzin. Zawsze bede wdzieczny tej kobiecie serca. To Bóg postawil to na mojej drodze. Jesli przypadkiem potrzebujesz powaznego kredytu, nie martw sie juz, skontaktuj sie z ANNA CHROMA, a bedziesz mial calkowita satysfakcje. E-mail: annachroma1949@gmail.com UWAGA: Jesli nie jestes szczery ani szczery, powstrzymaj sie od glosu. dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc Na poczatku bylem troche pesymistyczny, poniewaz nie ufalem ofertom kredytowym w sieci. Ale po tym, jak mój przyjaciel otrzymal od nich pozyczke, moja ciekawosc popchnela mnie do kontaktu przez e-mail, a po zapytaniu ich o mój problem zaakceptowali i udzielili mi pozyczki w wysokosci 40 000 € z naprawde niskim oprocentowaniem z jego strony, a pieniadze dostalem 24 godziny pózniej bez protokolu na moim koncie. Ci, którzy potrzebuja pieniedzy w pospiechu, moga sie z nimi skontaktowac i bedziesz zadowolony maksymalnie 24 godziny, jesli zastosujesz sie do jego instrukcji. E-mail: annachroma1949@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...